Nr katalogowy: 263

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 263

Zatruta studnia - Chimera, 1904

olej, sklejka, 32 x 24 cm; sygn. p. g.: Jacek Malczewski/ 1904;