Nr katalogowy: 249

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 249

Akt

olej, płótno naklejone na tekturę, 23 x 34 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: PODSADECKI