Nr katalogowy: 230

Kazimierz BOROWSKI (1877-1966)

Nr katalogowy: 230

Pejzaż z okolic Bielan krakowskich, 1935

olej, sklejka, 50 x 42,5 cm sygn. p. d.: K. Borowsky 1935