Nr katalogowy: 232

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

Nr katalogowy: 232

Wierzba płacząca

tempera, płótno naklejone na tekturę, 44 x 55,5 cm; sygn. p. d. pionowo, wzdłuż krawędzi: Z. STRYIEŃSKA