Nr katalogowy: 243

Zygmunt JÓZEFCZYK (1881 - 1966)

Nr katalogowy: 243

Peonie w wazonie

olej, tektura, 66,5 x 48 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Z. Józefczyk. / 1921.