Nr katalogowy: 233

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

Nr katalogowy: 233

Kolędnicy

tempera, płótno naklejone na tekturę, 56 x 66 cm; sygn. l. d.: [Z]. STRYJEŃSKA