Nr katalogowy: 262

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 262

Wiejski grajek, 1917

olej, płótno, 22,5 x 22,5 cm; sygn. Wlastimil Hofmann/ 1917