Nr katalogowy: 258

Jan Kazimierz DZIELIŃSKI (1894-1955)

Nr katalogowy: 258

Nabrzeża Sekwany, 1935

olej, tektura, 37 x 45 cm; sygn. na dole: K. Dzieliński Paryż 1935.