Nr katalogowy: 274

Malarz nieznany (XIX w.)

Nr katalogowy: 274

Madonna z Dzieciątkiem

- fragment „Pokłonu pasterzy” (1523-30, Drezno, Gemaeldegalerie) olej, karton naklejony na płótno, 48 x 38 cm