Nr katalogowy: 261

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 261

Zwiastowanie, 1947

olej, plótno, 41 x 60,5 cm; sygn. l. g.: Wlastimil Hofman / 1947