Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)
Nr katalogowy130
Paryż - Pejzaż z mostem
olej, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Terlikowski (czarną farbą)
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Jan Piotr HRYNKOWSKI (1891-1971)
Nr katalogowy133
Portret kobiety, 1925
olej, płótno; 80 x 65,5 cm;
sygn. p. g.: J. Hrynkowski. / 925.
Cena wywoławcza.
9 300 zł
Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Nr katalogowy138
Pejzaż zimowy, 1911
olej, tektura; 69,5 x 93 cm;
sygn. p. d.: Bratkowski / Hadle 1911
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Zygmunt SCHRETER (1886-1977)
Nr katalogowy141
Pejzaż z Cagnes-sur-Mer
olej, płótno; 33 x 55 cm;
sygn. p. d.: Schreter.
sygn. p. d.: Schreter.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Franciszek ZAJCHOWSKI (1860-1923)
Nr katalogowy144
Konie przy studni
olej, płótno; 70 x 160 cm;
sygn. p. d.: F. Zajchowski 901
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy148
Nalot - epizod z wojny polsko-bolszewickiej 1920
roku, ok. 1930
olej, płyta; 48 x 67,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Jerzy KOSSAK (1866-1955)
Nr katalogowy152
Lew z upolowaną antylopą, 1935
olej, sklejka; 53 x 79,5 cm;
sygn. i dat. l. d. z dedykacją autorską:
Cena wywoławcza.
17 000 zł
Malarz nieokreślony, XVIII/ XIX w.
Nr katalogowy156
Madonna z Dzieciątkiem i św. Józefem
olej, płótno dublowane;
27,5 x 21,5 cm
27,5 x 21,5 cm
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Malarz nieokreślony prowincjonalny, XVIIIw-wg
Nr katalogowy158
Chrystus jako Salvator Mundi, XX w.
olej, płótno; 61 x 47 cm
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Wacław Bernard SZCZEBLEWSKI (ok.1875-1901)
Nr katalogowy205
Gwiżdżący chłopiec okrętowy
brąz, odlew patynowany i polichromowany;
Francja, k. XIX w.; powtórzenie odlewu XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Eugene MARIOTON (1854-1933)
Nr katalogowy209
Zwycięzca
brąz, odlew patynowany;
Francja, Paryż, odlewnia Siot-Decauville,
1 ćw. XX w.
1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
6 400 zł