Nr katalogowy: 150

Franciszek ZYGMUNTOWICZ

Nr katalogowy: 150

Powrót z polowania, ok. 1930

olej, płótno; 35,5 x 50,5 cm;
sygn. p. d.: FZygmuntowicz