Nr katalogowy: 136

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 136

Portret chłopca, ok. 1914

olej, płótno naklejone na tekturkę; 44 x 33 cm;
sygn. p. d.: T.Axentowicz