Nr katalogowy: 135

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 135

Dziewczynka w białej sukience, 1922

olej, płótno; 72 x 44,5 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman/ 1922