Nr katalogowy: 152

Jerzy KOSSAK (1866-1955)

Nr katalogowy: 152

Lew z upolowaną antylopą, 1935

olej, sklejka; 53 x 79,5 cm;
sygn. i dat. l. d. z dedykacją autorską: