Nr katalogowy: 138

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

Nr katalogowy: 138

Pejzaż zimowy, 1911

olej, tektura; 69,5 x 93 cm;
sygn. p. d.: Bratkowski / Hadle 1911