Nr katalogowy: 147

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917)

Nr katalogowy: 147

Scena z "Pana Tadeusza", 1882

olej, deska; 28 x 21 cm;
sygn. i dat. p. d.: Zygmunt Ajdukiewicz/ 1882