Nr katalogowy: 133

Jan Piotr HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 133

Portret kobiety, 1925

olej, płótno; 80 x 65,5 cm;
sygn. p. g.: J. Hrynkowski. / 925.