Nr katalogowy: 143

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 143

Przechadzka po lesie, 1900

olej, płótno; 80 x 120 cm;
sygn. i dat. l. d.: JÓZEF RAPACKI
1900 ROK-WARSZAWA