Nr katalogowy: 146

Michał Maksymilian REKUCKI (1884-1971)

Nr katalogowy: 146

Autoportret z żoną w stroju krakowskim, ok. 1925

olej, płótno; 114 x 79 cm;
sygn. p. g.: M.REKUCKI