Maurycy BLOND (1899-1974)

234
Starsza kobieta w fotelu olej, płyta; 92 x 73 cm; sygn. z lewej: M. Blond.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Zygmunt SCHRETER (1886-1977)

235
Autoportret olej, płótno, 65 x 50 cm; sygn. l.d.: Schreter
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Ignacy PINKAS (1888-1935)

236
Portret mężczyzny olej, tektura, 98,5 x 68 cm; sygn. l. g.: I. Pinkas
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Tamara ŁEMPICKA (1898 - 1980)

237
Portret Gino Puglisi, ok. 1949 olej, płótno, 22,5 x 16 cm; sygn. p. d.: T. DE LEMPICKA
Cena wywoławcza. 250 000 zł

Erno ERB (1890 - 1943)

238
Targ olej, tektura, 48 x 68 cm; sygn. p. d.: E Erb
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Erno ERB (1890 - 1943)

239
Sprzedawca cebuli olej, tektura, 50 x 70 cm; sygn. p.d.: EErb
Cena wywoławcza. 21 000 zł

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

240
Dom olej, płótno, 33,5 x 64 cm; sygn. l. d.: Tadé Makowski,
Cena wywoławcza. 120 000 zł

Zbigniew GOSTWICKI(1906-2003)

241
Pejzaż, 1933 olej, płyta pilśniowa, 60 x 58 cm; sygn. u dołu: ZGostwicki / 1933
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

242
Pont-Marie, Paryż olej, płótno, 73 x 60 cm; na odwrocie, na krośnie odręczne napisy: „H. Rudzka C.” (sygnatura autorska?)
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Grzegorz MENDOLY-STEFANOFF (? - 1943)

243
Ponte di Rialto w Wenecji, 1938 olej, płótno, 70 x 100 cm; sygn. p. g.: Stefanoff-Mendoly- / 938-
Cena wywoławcza. 10 500 zł

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)

244
Saint Tropez olej, płótno, 81 x 100,5 cm; sygn. l. d.: Włod Terlikowski
Cena wywoławcza. 65 000 zł

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

245
Akt olej, płótno, 90,5 x 58, cm; sygn. p. g.: KASPER* POCHWALSKI
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Bogusław SZWACZ (1912-2009)

246
Czerwone korale olej, sklejka, 49,5 x 36 sygn. p. d.: SZWACZ
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Joanna BOBER - BARAŃSKA (ur. 1938)

247
Zamyślona kobieta olej, płyta pilśniowa, 79,5 x 59,5 cm sygn. l. d.: J. Barańska
Cena wywoławcza. 2 000 zł

248
Zmierzch w pracowni olej, płótno, 79,5 x 60 cm Na odwrocie numeracja ze spuścizny po
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Sara MAJEROWICZÓWNA (XX w.)

249
Martwa natura olej, płótno, 63 x 74 cm; sygn. l. d.: S. Majerowiczówna;
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Teodor GROTT (1884-1972)

250
Kwiaty, 1964 olej, płótno, 49,5 x 64,5 cm; sygn. p. d.: Teo Grott/ 964
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

251
Dziewczyna z dzbanem, ok. 1905 olej, tektura, 31,5 x 24 cm; sygn. l. d.: T. Axentowicz
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

252
Modlitwa Arabów na pustyni, 1931 olej, płótno, 56 x 80,5 cm; sygn. l. d.: F.M. Wygrzywalski/ 1931
Cena wywoławcza. 26 500 zł

Roman SIELSKI (1903-1990)

253
Widok z tarasu olej, płótno, 51 x 70 cm; sygn. l. d.: P.C.(cyrylicą)
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)

254
W porcie, 1932 olej, płótno, 62 x 69; sygn. l. d.: Borysowski 932
Cena wywoławcza. 6 400 zł

Zofia STRYJEŃSKA (1894 - 1976)

255
Para obrazów: Dyngus (dziewczyna) - fragment górnej partii obrazu Dyngus (chłopiec) - fragment górnej partii obrazu
Cena wywoławcza. 110 000 zł

Aleksandra Olga WNĘK (ur. 1913)

256
Astry w wazonie olej, płótno, 54,5 x 46,5 cm; sygn. l. d.: AWnęk
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

257
Kaczeńce olej, tektura, 29 x 39,5; sygn. p. śr.: A. Karpiński
Cena wywoławcza. 13 500 zł

Henryk HAYDEN (1883 - 1970)

258
Kwiaty olej, płótno, 38 x 46 cm; sygn. l. d.: Hayden
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Olga BOZNAŃSKA (1865 - 1940)

259
Portret oficera, ok 1915-20 olej, tektura, 75,5 x 47,5 cm; sygn. u góry pośrodku: Olga Boznańska (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 95 000 zł

S. WASILKOWSKI (XX w.)

260
Hutnicy olej, płótno, wym. 75 x 93 cm; sygn. l. d.: "S. Wasilkowski"
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

261
Pejzaż, 1950 olej, tektura, 47 x 61,5; sygn. p. d.: Aneri/ 1950
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Konstanty MACKIEWICZ (1894 - 1985)

262
W miasteczku olej, płótno dublowane, 120 x 100 cm; sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
Cena wywoławcza. 9 600 zł

Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)

263
Fryne przed areopagiem olej, tektura, 24 x 62,5 cm; sygn. p. d.: WT.
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Malarz nieokreślony (niemiecki?), pocz. XX w

264
Chrzest w Jordanie olej, płótno (dublowane?), 72,5 x 99 cm; na odwrocie, na krośnie stempel składu materiałów
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski

265
Scena rodzajowa we wnętrzu olej, płótno, (dublowane), 51 x 71 cm (po konserwacji)
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Korneli SZLEGEL (1819-1870)

266
Portret młodej kobiety na tle pejzażu olej, płótno (dublowane), 126,5 x 95 cm; sygn. p.d.: Cornelis Schlegel/1848?
Cena wywoławcza. 50 000 zł

267
Widok z okna olej, tektura, 51,5 x 35,5; sygn. l. d.: Aneri
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Władysław SERAFIN (1905 - 1988)

268
Brama Floriańska w Krakowie olej, płótno, 49,5 x 65,5 cm; sygn. l. d. W Serfain 1972
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Stanisław KLIMOWSKI (1891-1982)

269
Zamek w Wiśniczu olej, tektura, 27 x 36,5 cm; sygn. p. d.: SKlimowski
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Jan STYKA (1858 - 1925)

270
Akt nad brzegiem morza olej, tektura, 79,5 x 106 cm; sygn. l. d.: Jan Styka
Cena wywoławcza. 55 000 zł

A. WILCZEK (XIX w.) wg J.-B. Greuze'a

271
Dziewczyna w fotelu, 1853 olej, płótno, 52 x 43 cm; sygn. p. d.: A. Wilczek 1853 (?);
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Józef PUACZ (1863-1927)

272
Portret Emanueli - Żony Malarza 1913 olej, płótno, 99 x 71 cm; sygn. p. d.: J. Puacz
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Edouard MAGNUS (1799-1872)

273
Portret kobiety - Ernestine von Wildenbruch; olej, płótno, 82 x 64 cm (w owalu);
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Malarz nieokreślony, polski, XX w.

274
Maria Magdalena u stóp Chrystusa na krzyżu; olej, płótno, 42,8 x 26 cm; sygn. p. d.: nieczytelnie i dat. 1929.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Malarz nieokreślony, północnoeuropejski

275
Madonna z Dzieciątkiem olej, blacha miedziana ręcznie młotkowana, 18,9 x 13 cm; XVII w.?
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX - pocz XX w.

276
Madonna della sedia olej, płótno dublowane, 68 x 55 cm (owal); wg Rafaela Santi
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Abraham van BEYEREN (1620-1690)

277
Na morzu olej, płótno dublowane, 47 x 63 cm; sygn. w obrębie kompozycji (na łódce): AVB
Cena wywoławcza. 68 000 zł

401
Portret męski alabaster, na odwrocie metalowy znak ochronny wytwórni (?): Original Kochendärfer Med. F. Kunst München 1891
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Francesco POZZI (1790-1844)

402
Czytająca dziewczynka alabaster, wys. 45 cm; sygn. na podstawie od tyłu: Fran Pozzi PARIS, od frontu napis: Putto CANOVA
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Ernesto PUGI (XIX/XX w.)

403
Kobieta ze zbożem (Rut ?) alabaster, wys. 49 cm. sygn. na postumencie skalnym: Pugi; Włochy XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

SIGNORET (XIX-XX w.)

404
Joanna D'Arc brąz patynowany, wys. 47 cm; sygn. z boku na podstawie: Signoret, Francja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 12 500 zł