Maurycy BLOND (1899-1974)
Nr katalogowy234
Starsza kobieta w fotelu
olej, płyta; 92 x 73 cm;
sygn. z lewej: M. Blond.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Ignacy PINKAS (1888-1935)
Nr katalogowy236
Portret mężczyzny
olej, tektura, 98,5 x 68 cm;
sygn. l. g.: I. Pinkas
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Erno ERB (1890 - 1943)
Nr katalogowy238
Targ
olej, tektura, 48 x 68 cm;
sygn. p. d.: E Erb
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)
Nr katalogowy240
Dom
olej, płótno, 33,5 x 64 cm;
sygn. l. d.: Tadé Makowski,
Cena wywoławcza.
120 000 zł
Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)
Nr katalogowy242
Pont-Marie, Paryż
olej, płótno, 73 x 60 cm;
na odwrocie, na krośnie odręczne napisy:
„H. Rudzka C.” (sygnatura autorska?)
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873 - 1951)
Nr katalogowy244
Saint Tropez
olej, płótno, 81 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: Włod Terlikowski
Cena wywoławcza.
65 000 zł
Bogusław SZWACZ (1912-2009)
Nr katalogowy246
Czerwone korale
olej, sklejka, 49,5 x 36
sygn. p. d.: SZWACZ
Cena wywoławcza.
5 300 zł
Nr katalogowy248
Zmierzch w pracowni
olej, płótno, 79,5 x 60 cm
Na odwrocie numeracja ze spuścizny po
Cena wywoławcza.
45 000 zł
Teodor GROTT (1884-1972)
Nr katalogowy250
Kwiaty, 1964
olej, płótno, 49,5 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: Teo Grott/ 964
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)
Nr katalogowy252
Modlitwa Arabów na pustyni, 1931
olej, płótno, 56 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: F.M. Wygrzywalski/ 1931
Cena wywoławcza.
26 500 zł
Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)
Nr katalogowy254
W porcie, 1932
olej, płótno, 62 x 69;
sygn. l. d.: Borysowski 932
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Aleksandra Olga WNĘK (ur. 1913)
Nr katalogowy256
Astry w wazonie
olej, płótno, 54,5 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: AWnęk
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Henryk HAYDEN (1883 - 1970)
Nr katalogowy258
Kwiaty
olej, płótno, 38 x 46 cm;
sygn. l. d.: Hayden
Cena wywoławcza.
17 000 zł
S. WASILKOWSKI (XX w.)
Nr katalogowy260
Hutnicy
olej, płótno, wym. 75 x 93 cm;
sygn. l. d.: "S. Wasilkowski"
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Konstanty MACKIEWICZ (1894 - 1985)
Nr katalogowy262
W miasteczku
olej, płótno dublowane, 120 x 100 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ
Cena wywoławcza.
9 600 zł
Malarz nieokreślony (niemiecki?), pocz. XX w
Nr katalogowy264
Chrzest w Jordanie
olej, płótno (dublowane?), 72,5 x 99 cm;
na odwrocie, na krośnie stempel składu materiałów
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Korneli SZLEGEL (1819-1870)
Nr katalogowy266
Portret młodej kobiety na tle pejzażu
olej, płótno (dublowane), 126,5 x 95 cm;
sygn. p.d.: Cornelis Schlegel/1848?
Cena wywoławcza.
50 000 zł
Władysław SERAFIN (1905 - 1988)
Nr katalogowy268
Brama Floriańska w Krakowie
olej, płótno, 49,5 x 65,5 cm;
sygn. l. d. W Serfain 1972
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Jan STYKA (1858 - 1925)
Nr katalogowy270
Akt nad brzegiem morza
olej, tektura, 79,5 x 106 cm;
sygn. l. d.: Jan Styka
Cena wywoławcza.
55 000 zł
Józef PUACZ (1863-1927)
Nr katalogowy272
Portret Emanueli - Żony Malarza 1913
olej, płótno, 99 x 71 cm;
sygn. p. d.: J. Puacz
Cena wywoławcza.
9 500 zł
Malarz nieokreślony, polski, XX w.
Nr katalogowy274
Maria Magdalena u stóp Chrystusa
na krzyżu;
olej, płótno, 42,8 x 26 cm;
sygn. p. d.: nieczytelnie i dat. 1929.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX - pocz XX w.
Nr katalogowy276
Madonna della sedia
olej, płótno dublowane,
68 x 55 cm (owal);
wg Rafaela Santi
Cena wywoławcza.
4 000 zł
401
Portret męski
alabaster, na odwrocie metalowy znak
ochronny wytwórni (?):
Original Kochendärfer Med. F. Kunst München 1891
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Ernesto PUGI (XIX/XX w.)
Nr katalogowy403
Kobieta ze zbożem (Rut ?)
alabaster, wys. 49 cm. sygn. na postumencie skalnym:
Pugi; Włochy XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł