Nr katalogowy: 264

Malarz nieokreślony (niemiecki?), pocz. XX w

Nr katalogowy: 264

Chrzest w Jordanie

olej, płótno (dublowane?), 72,5 x 99 cm; na odwrocie, na krośnie stempel składu materiałów