Nr katalogowy: 266

Korneli SZLEGEL (1819-1870)

Nr katalogowy: 266

Portret młodej kobiety na tle pejzażu

olej, płótno (dublowane), 126,5 x 95 cm; sygn. p.d.: Cornelis Schlegel/1848?