Nr katalogowy: 243

Grzegorz MENDOLY-STEFANOFF (? - 1943)

Nr katalogowy: 243

Ponte di Rialto w Wenecji, 1938

olej, płótno, 70 x 100 cm; sygn. p. g.: Stefanoff-Mendoly- / 938-