Nr katalogowy: 237

Tamara ŁEMPICKA (1898 - 1980)

Nr katalogowy: 237

Portret Gino Puglisi, ok. 1949

olej, płótno, 22,5 x 16 cm; sygn. p. d.: T. DE LEMPICKA