Nr katalogowy: 247

Joanna BOBER - BARAŃSKA (ur. 1938)

Nr katalogowy: 247

Zamyślona kobieta

olej, płyta pilśniowa, 79,5 x 59,5 cm sygn. l. d.: J. Barańska