614
Kufel neobarokowy Niemcy, Hanau, Neresheimer und Söhne, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

615
Kufel z nakrywką Londyn, złotnik Francis Spilsbury I (notowany w latach 1729-39), 1739
Cena wywoławcza. 15 000 zł

616
Naczynie Paryż, Maison Aucoc, 1884-1911
Cena wywoławcza. 17 600 zł

617
Para świeczników Polska, lata 80. XVIII w.
Cena wywoławcza. 13 500 zł

618
Naczynie rytualne Azja Centralna, Tybet ?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 29 000 zł

619
Komplet do kawy i herbaty Petersburg, Anton Christian Iwersen, 1828 i Warszawa, Franciszek Cmoch, 1921-31
Cena wywoławcza. 15 000 zł

701
Dzbanek secesyjny do wina szkło, plater; wys. 28,5 cm, szer. 12 cm, głęb. 12 cm; Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

702
Eglomisée - Medalion Polski ze scena alegoryczną, ok. 1800 Francja?, artysta nieokreślony związany ze środowiskiem polskiej emigracji
Cena wywoławcza. 15 000 zł

703
Ołtarzyk domowy z olejną sceną Wniebowstąpienia Chrystusa; wys. 17 cm, szer. 12 cm, głęb. 8 cm; 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

704
Patera secesyjna na kwiaty Austro-Węgry? pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Paul TERESZCZUK (1875-1963)

705
„Sen” - lampka nocna, elektryczna z tyłu sygnatura: „P. Tereszczuk”; Austro-Węgry, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

706
Sygnet złoty, pr. 0.585, z centralnie osadzonym rubinem naturalnym o masie około 2,75 ct oraz 11 szt rozet diamentowych o łącznej masie około 0,80 - 1,00 ct
Cena wywoławcza. 10 000 zł

707
Broszka złoto, srebro, 70 szt szlifowanych rozet diamentowych , masa łączna wyrobu 6 g
Cena wywoławcza. 8 000 zł

708
Broszka w kształcie motyla z rozłożonymi skrzydłami, złoto 18ct, emalia typu plique-a-jour, 132 szt ośmiokątnie szlifowanych diamentów
Cena wywoławcza. 13 500 zł

709
Lampa gabinetowa, elektryczna Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

710
Lampa naftowa Niemcy? nieustalona firma, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

711
Szabla oficera francuskiej artylerii kon M. 1829. Francja, Alzacja, Klingenthal. Lata 30-te - 40-te XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

712
Szabla oficera lekkiej jazdy Francja, Austria, Legiony Polskie we Włoszech, Księstwo Warszawskie. k. XVIII / pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

713
Ikona - Święci Flor i Ławr tempera na desce; wys. 26,8 cm, szer. 22 cm, głęb. 2 cm; Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

714
Ikona - Św. Siergiej Radoneżski Rosja, Moskwa, złotnik monogramista „MO”, 1 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

715
Lampa naftowa Niemcy, Berlin, firma Ehrich & Graetz, szkiełko śląskiej firmy Carl Peisker, Follmersdorf (obecnie Chwalisław); XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

716
Zegar kominkowy z figurą umierającego Heraklesa; Francja, Paryż, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

717
Świecznik chanukowy - judaicum Polska, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

718
Harfa klasycyzująca Anglia, Londyn, 1816.
Cena wywoławcza. 23 000 zł

Paolo SANTINI (1729-1793)

719
Mapa Galicji Wg wydania sukcesorów Johanna Baptysty Homanna z 1775, wyk. P. Santini, odbito w drukarni u M. Remondiniego, Wenecja, 1776.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Didier Robert de VAUGONDY (1723-1786)

720
Mapa Pomorza i Brandenburgii Paryż, Atlas Universelle, wyd. od roku 1753.
Cena wywoławcza. 800 zł

Gerard VALCK (1651/2-1726)

721
Mapa Brandenburgii i Pomorza [z Ziemią Lubuską i zachodnią Wielkopolską]; Amsterdam, 1706.
Cena wywoławcza. 600 zł

Peter SCHENK (1645-1715)

722
Panorama Gdańska Amsterdam, k. XVII w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Gabriel BODENEHR (1673-1766)

723
Plan Warszawy Augsburg, 1709.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Gabriel BODENEHR (1673-1766)

724
Widok oblężonego [przez Szwedów] Torunia Augsburg, 1709.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

725
Zegar konsolowy Francja, Paryż, warsztat dynastii zegarmistrzowskiej Martinot [czynnej od poł. XVI w.]; 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 12 000 zł

726
Zegar w stylu art-deco Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

727
Zegar kominkowy, portykowy Francja, Paryż, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 13 000 zł

728
Zegar - amfora, porcelanowy pod kopułą dzwonka napis: Japy Freres. Francja, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 21 000 zł

729
Lustro ścienne, secesyjne Austro-Węgry, ok. 1910.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

730
Lusterko toaletowe Włochy, Murano, XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

731
Para kinkietów elektrycznych Włochy, Murano? 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

732
Para konsol neorokokowych Europa Środkowowschodnia; 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

733
Lampa naftowa Niemcy, Berlin, firma Carl Holy; XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 5 700 zł

801
Fotel w stylu art deco Fornir orzech; 92 x 70,5 x 105 cm; Polska?, ok. 1930
Cena wywoławcza. 2 300 zł

802
Biurko w stylu art deco Polska, ok. 1930.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

803
Kwietnik w stylu art deco Polska (?), 1920-1930.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

804
Gondolka w stylu art deco Konstrukcja - sosna, sklejka, fornir - mahoń; 61,8 x 81 x 39,5 cm. Polska (?), ok. 1930.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

805
Biurko w stylu art deco Konstrukcja - buczyna, mahoń; fornir - palisander; 120 x 70 x 77 cm. Polska (?), ok. 1930.
Cena wywoławcza. 4 400 zł

806
Szafka w stylu art deco Konstrukcja - buczyna; fornir - orzech; 60 x 40 x 43 cm. Polska (?), ok. 1930
Cena wywoławcza. 1 500 zł

807
Serwantka neoklasycystyczna Olcha i sosna (?); 170 x 75 x 41 cm. Polska (?), XIX / XX w.
Cena wywoławcza. 6 300 zł

808
Komoda barokowa dębina, sosna; fornir dębina; 79,7 x 117,6 x 58,5 cm; Europa Środkowa, Polska, 3/4 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 7 700 zł

809
Biurko w stylu klasycystycznym Europa Środkowa, Niemcy lub Polska (?), nastawa ok. 1800, podstawa pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 20 000 zł