614
Kufel neobarokowy
Niemcy, Hanau,
Neresheimer und Söhne, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
701
Dzbanek secesyjny do wina
szkło, plater; wys. 28,5 cm, szer. 12 cm,
głęb. 12 cm; Niemcy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
703
Ołtarzyk domowy
z olejną sceną Wniebowstąpienia Chrystusa;
wys. 17 cm, szer. 12 cm, głęb. 8 cm; 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Paul TERESZCZUK (1875-1963)
Nr katalogowy705
„Sen” - lampka nocna, elektryczna
z tyłu sygnatura: „P. Tereszczuk”;
Austro-Węgry, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
707
Broszka
złoto, srebro, 70 szt szlifowanych rozet
diamentowych , masa łączna wyrobu 6 g
Cena wywoławcza.
8 000 zł
711
Szabla oficera francuskiej artylerii kon
M. 1829.
Francja, Alzacja, Klingenthal. Lata 30-te - 40-te XIX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
713
Ikona - Święci Flor i Ławr
tempera na desce; wys. 26,8 cm, szer. 22 cm,
głęb. 2 cm; Rosja, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 500 zł
715
Lampa naftowa
Niemcy, Berlin, firma Ehrich & Graetz, szkiełko śląskiej
firmy Carl Peisker, Follmersdorf (obecnie Chwalisław);
XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Paolo SANTINI (1729-1793)
Nr katalogowy719
Mapa Galicji
Wg wydania sukcesorów Johanna Baptysty
Homanna z 1775, wyk. P. Santini, odbito w drukarni
u M. Remondiniego, Wenecja, 1776.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Gerard VALCK (1651/2-1726)
Nr katalogowy721
Mapa Brandenburgii i Pomorza
[z Ziemią Lubuską i zachodnią Wielkopolską];
Amsterdam, 1706.
Cena wywoławcza.
600 zł
Gabriel BODENEHR (1673-1766)
Nr katalogowy723
Plan Warszawy
Augsburg, 1709.
Cena wywoławcza.
1 000 zł
725
Zegar konsolowy
Francja, Paryż, warsztat dynastii zegarmistrzowskiej
Martinot [czynnej od poł. XVI w.]; 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
731
Para kinkietów elektrycznych
Włochy, Murano? 2 tercja XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
804
Gondolka w stylu art deco
Konstrukcja - sosna, sklejka, fornir - mahoń;
61,8 x 81 x 39,5 cm.
Polska (?), ok. 1930.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
806
Szafka w stylu art deco
Konstrukcja - buczyna; fornir - orzech;
60 x 40 x 43 cm. Polska (?), ok. 1930
Cena wywoławcza.
1 500 zł
808
Komoda barokowa
dębina, sosna; fornir dębina;
79,7 x 117,6 x 58,5 cm;
Europa Środkowa, Polska, 3/4 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
7 700 zł