Nr katalogowy: 259

Olga BOZNAŃSKA (1865 - 1940)

Nr katalogowy: 259

Portret oficera, ok 1915-20

olej, tektura, 75,5 x 47,5 cm; sygn. u góry pośrodku: Olga Boznańska (ołówkiem);