Nr katalogowy: 241

Zbigniew GOSTWICKI(1906-2003)

Nr katalogowy: 241

Pejzaż, 1933

olej, płyta pilśniowa, 60 x 58 cm; sygn. u dołu: ZGostwicki / 1933