Nr katalogowy: 242

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

Nr katalogowy: 242

Pont-Marie, Paryż

olej, płótno, 73 x 60 cm; na odwrocie, na krośnie odręczne napisy: „H. Rudzka C.” (sygnatura autorska?)