Nr katalogowy: 251

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 251

Dziewczyna z dzbanem, ok. 1905

olej, tektura, 31,5 x 24 cm; sygn. l. d.: T. Axentowicz