Nr katalogowy: 173

Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)

Nr katalogowy: 173

Pejzaż z kwitnącą gryką

olej, płótno; 70,5 x 115,5 cm;
sygn. l. d.: J. Grubiński