Nr katalogowy: 172

Karl KLOPFER (1859-1937)

Nr katalogowy: 172

Spacer wiejską drogą, 1879

olej, płótno dublowane; 45,5 x 69 cm
sygn. i dat. l. d.: K. Klopfer 1897