Nr katalogowy: 178

Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)

Nr katalogowy: 178

Obozowisko powstańców, 1863

olej, płótno dublowane na wosk; 65,5 x 95,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: JÓZEF CHEŁMOŃSKI 1903