Nr katalogowy: 170

Olga BOZNAŃSKA (1865-1940)

Nr katalogowy: 170

Lampa naftowa, ok. 1930

olej, tektura; 14,5 x 23,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. piórkiem p. d.: Olga Boznańska