Nr katalogowy: 182

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 182

Aleksandra Fiedorowna

- córka Fryderyka Wilhelma III, żona Mikołaja I
olej, płótno dublowane, 143 x 106 cm