Nr katalogowy: 175

Paweł PIOTROWICZ CZYSTIAKOW (1832-1919)

Nr katalogowy: 175

Tivoli - źródło w lesie

olej, płótno dublowane; 57 x 41,5 cm
Z tyłu obrazu napis skopiowany ze starego odwrocia