Nr katalogowy: 179

Zygmunt SIDOROWICZ (1846-1881)

Nr katalogowy: 179

Portret kobiety z wiankiem jemioły we włosach, 1871

olej, płótno dublowane, 37 x 27 cm;
sygn l. d.: Sidorowicz / 1871