Nr katalogowy: 181

Aleksander MROCZKOWSKI (1850-1927)

Nr katalogowy: 181

Portret mężczyzny, 1903

olej, płótno; 62 x 52 cm;
sygn. i dat. p. g.: A.Mroczkowski / Kraków 4/ VII 903