Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)
Nr katalogowy222
Kwiaty, 1914
olej, tektura, 69,5 x 92 cm;
sygn. p. g.: Stanisław / Poraj Fabijański / 1914.
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Nr katalogowy226
Plac Zamkowy w przedwojennej Warszawie
olej, płótno, 35 x 25 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)
Nr katalogowy229
Polowanie par force
olej, płyta, 59 x 69,5 cm;
sygn. l.d.: Jerzy Kossak
sygn. l.d.: Jerzy Kossak
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy233
Ułan z koniem, 1936
olej, tektura, 58 x 50 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak / 1936
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Franciszek WASTKOWSKI (1843-1900)
Nr katalogowy240
Spławione drzewo, 1896
olej, płótno, 46 x60 cm;
sygn. l. d.: F. Wastkowski/ 1896
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Michał STAŃKO (1901-1969)
Nr katalogowy244
Na hali, 1938
olej, tektura, 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: 938. / M. Stańko
sygn. p. d.: 938. / M. Stańko
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)
Nr katalogowy249
Przed lustrem
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
sygn. p. d.: S. Eleszkiewicz
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)
Nr katalogowy252
Pejzaż
olej, płótno naklejone na tekturę,
52,5 x 57,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Józef PUACZ (1863-1927)
Nr katalogowy256
Akt kobiety, ok. 1915
olej, płótno, 97 x 155 cm;
sygn. p. d.: J. Puacz
sygn. p. d.: J. Puacz
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Nr katalogowy259
Półakt kobiety z wachlarzem, lata 40.XXw
olej, płótno, 65,5 x 50 cm;
sygn. l. g.: WWeiss
sygn. l. g.: WWeiss
Cena wywoławcza.
22 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy263
Madonna z Dzieciątkiem
i św. Janem Chrzcicielem;
olej, blacha, 48 x 39 cm
olej, blacha, 48 x 39 cm
Cena wywoławcza.
5 000 zł
A. de S. D. de RIVAS, XIX w.
Nr katalogowy265
Portret kobiety, 1840
olej, płótno dublowane, 64 x 51 cm
sygn. wzdłuż prawej krawędzi
sygn. wzdłuż prawej krawędzi
Cena wywoławcza.
3 000 zł