Nr katalogowy: 243

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 243

Burzliwe morze, 1939

olej, płótno, 50 x 71 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz/ 1939