Nr katalogowy: 245

Leszek STAŃKO (ur. 1924)

Nr katalogowy: 245

Chaty góralskie zimą, 1970

olej, płótno, 54 x 73 cm;
sygn. p. d.: LESZEK STAŃKO / ZAKOPANE 1970 R