Jan Piotr MOLITOR (1702-1756)

269
Wniebowzięcie Matki Bożej w asyście świętych, 1742;
olej, płótno dublowane, 76,5 x 48,5 cm;
Cena wywoławcza 29 000 zł

Malarz nieokreślony, XVI w.

270
Portret epitafijny rodziny olej, deska, 53 x 123,5 cm
Pomorze?, 4 ćw. XVI w.
Cena wywoławcza 31 000 zł

Malarz nieokreślony, XVII w.

271
Polowanie na dzika olej, płótno dublowane, 76,5 x 109 cm;
Cena wywoławcza 27 000 zł

Malarz nieokreślony

272
Lichwiarz w manierze Adriaena van Ostade
(1610 Haarlem-1685 Haarlem)
Cena wywoławcza 19 000 zł

Nicolaes BERCHEM (1620-1683)

273
Pejzaż z pasterzem i praczką olej, deska,
35,4 x 43,6 cm (w świetle ramy);
Cena wywoławcza 45 000 zł

Aleksander ŻURAKOWSKI (1892-1978)

401
Niepokonanym,1949 gips, wys. 113 cm; sygn. i dat.: X-XII-/1949
oraz obok: A.Żurakowski / HEROIKA
Cena wywoławcza 2 500 zł

Pietro KÜFFERLE (1871-1942),

402
Anachoreta wg Marka ANTOKOLSKIEGO (1843-1902)
alabaster kremowy; wys. 45 cm;
Cena wywoławcza 9 000 zł

403
Anioł drewno lipowe, polichromowane i złocone brązą;
Małopolska - Kraków ?, Przemyśl ? - 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza 3 200 zł

404
Para aniołów drewno lipowe, bielone i złocone (pozłota wtórna);
Małopolska, 2. ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza 8 000 zł

Wiktoria JACYNA (1871-1944)

405
Popiersie Józefa Piłsudskiego brąz; wys. 28 cm;
sygn. na piersiach: Wiktorja Jacyna/1929
Cena wywoławcza 5 700 zł

406
Papuga brąz, częściowo barwiony na biało (pióra)
i czerwono (dziób); Niemcy (?), Austria (?),
koniec XIX w.
Cena wywoławcza 2 000 zł

MAYER

407
Temida brąz patynowany, podstawa z czarnego marmuru,
sygn. na podstawie: Mayer
Cena wywoławcza 3 000 zł

Henri Louis LEVASSEUR (1853-1934)

408
Kowal brąz; wys. 62 cm;
sygn.: H. LEVASSEUR
Cena wywoławcza 4 800 zł

Stanisław HORNO-POPŁAWSKI (1902-1997)

409
Pocałunek brąz czerniony; wys. 37 cm;
sygn. na podstawie: S. POPŁAWSKI
Cena wywoławcza 3 800 zł

501
Bombonierka owalna Austria, Wiedeń, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza 3 000 zł

502
Karafka do wina, z korkiem Niemcy, XIX/XX w.
Cena wywoławcza 600 zł

503
Herbatnica Rosja, 1908
Cena wywoławcza 900 zł

René Jules LALIQUE (1860-1945)

504
Paterka Francja, 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza 1 900 zł

505
Wazon secesyjny Francja, Cristallerie de Pantin, Camille
Tutré de Varreux (de Vez); ok. 1910
Cena wywoławcza 6 400 zł

506
Zespół naczyń laboratoryjnych (aptecznych);
Niemcy, Miśnia, Berlin - KPM,
Rosenthal - Marktredwitz; ok. poł. XX w.
Cena wywoławcza 1 600 zł

507
Zespół naczyń ( z serwisu deserowego) z bukietami i rzutami kwiatowymi;
Miśnia, XX w.
Cena wywoławcza 900 zł

508
Serwis obiadowy z bukietami i rzutami kwiatowymi;
Miśnia, XX w.
Cena wywoławcza 6 000 zł

509
Zespól talerzy z miniaturami ilustrującymi udział markiza Marie Josepha
de La Fayette w wojnie o niepodległość
Stanów Zjednoczonych;
Cena wywoławcza 3 200 zł

510
Świecznik z muzykującymi puttami Miśnia, model Ernsta Augusta Leuteritza
(1818-1893) z lat 80. XIXw.,
realizacja z lat 1924-193
Cena wywoławcza 2 200 zł

511
Wazon dekoracyjny z uchwytami - koźlimi głowami;
Niemcy, Fűrstenberg, Fűrstenberger Porzellafabrik AG,
1. ćw. XX w.
Cena wywoławcza 3 000 zł

512
Akt - Frűhling (Wiosna) Miśnia, model Roberta Ulmanna (1903-196),
lata 30. XX w.
Cena wywoławcza 5 000 zł

513
Putto na skale Miśnia, koniec XIX w. lub przełom XIX/XX w.
Cena wywoławcza 2 000 zł

514
Dziewczynka w stroju ludowym Warszawa, wytwórnia ceramiki Andrzeja Wojnackiego
i Kazimierza Czechowskiego, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza 2 600 zł

515
Paterka z miniaturą: Herkules z Omfale i Amorem;
Francja, Paryż?, miniaturzysta A. Jobb (pracownia
- atelier?) 3. ćw. lub koniec XIX w.
Cena wywoławcza 700 zł

516
Cache-pot z dekoracją kwiatową Niemcy, Bonn, fabryka porcelany
i fajansu delikatnego Ludwiga Wessela,
1. ćw. XX w.
Cena wywoławcza 700 zł

517
Zespół ośmiu naczyń huculskich Pokucie, XX w.
Cena wywoławcza 3 500 zł

601
Komplet kieliszków na tacce art deco Słowacja, firma Sandrik, lata 30.XX w.
Cena wywoławcza 450 zł

602
Świecznik Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J.Fraget, po 1915
Cena wywoławcza 700 zł

603
Cukiernica Szwecja, wytwórnia GGH, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza 1 300 zł

604
Koszyk Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J.Fraget, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza 1 700 zł

605
Para świeczników Warszawa, Norblin i S-ka, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza 1 800 zł

606
Cukiernica skrzynkowa Warszawa, Norblin i S-ka, ok. 1860 (po 1851)
Cena wywoławcza 1 600 zł

607
Taca prostokątna Warszawa, Br. Henneberg, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza 2 200 zł

608
Imbryk do herbaty Niemcy, Geislingen, Wu¨rttembergische
Metallwarenfabrik. k. XIX w.
Cena wywoławcza 1 200 zł

609
Patera-koszyk Warszaw, Roman Plewkiewicz, k. XIX w.
Cena wywoławcza 1 500 zł

610
Taca owalna Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J. Fraget, lata 20.-30 XX w.
Cena wywoławcza 2 500 zł

611
Lustro toaletowe Warszawa, Bracia Buch, k. XIX w.
Cena wywoławcza 2 600 zł

612
Solniczka Moskwa, Andriej Postnikow (?),
probierz Iwan S. Liebiedkin, 1899
Cena wywoławcza 1 100 zł

613
Para solniczek z łyżeczką srebro próby 1 (950/1000) z głową Minerwy;
waga całości 60 g. Paryż, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza 550 zł

614
Łyżka sitkowa Moskwa, probierz Iwan S. Liebiedkin, 1899
Cena wywoławcza 650 zł

615
Komplet sztućców z parą solniczek w kasecie (59 sztuk);
Wiedeń, firma J. C. Klinkosch, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza 13 500 zł

616
Taca prostokątna Warszawa, Józef Fraget, 1844
Cena wywoławcza 3 000 zł

617
Papierośnica męska Warszawa, 2 ćw. XX w. (po 1931)
Cena wywoławcza 1 300 zł