Jan Piotr MOLITOR (1702-1756)
Nr katalogowy269
Wniebowzięcie Matki Bożej
w asyście świętych, 1742;
olej, płótno dublowane, 76,5 x 48,5 cm;
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Malarz nieokreślony, XVII w.
Nr katalogowy271
Polowanie na dzika
olej, płótno dublowane, 76,5 x 109 cm;
Cena wywoławcza.
27 000 zł
Nicolaes BERCHEM (1620-1683)
Nr katalogowy273
Pejzaż z pasterzem i praczką
olej, deska,
35,4 x 43,6 cm (w świetle ramy);
Cena wywoławcza.
45 000 zł
Pietro KÜFFERLE (1871-1942),
Nr katalogowy402
Anachoreta
wg Marka ANTOKOLSKIEGO (1843-1902)
alabaster kremowy; wys. 45 cm;
Cena wywoławcza.
9 000 zł
404
Para aniołów
drewno lipowe, bielone i złocone (pozłota wtórna);
Małopolska, 2. ćw. XVIII w.
Małopolska, 2. ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
406
Papuga
brąz, częściowo barwiony na biało (pióra)
i czerwono (dziób); Niemcy (?), Austria (?),
koniec XIX w.
koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Henri Louis LEVASSEUR (1853-1934)
Nr katalogowy408
Kowal
brąz; wys. 62 cm;
sygn.: H. LEVASSEUR
sygn.: H. LEVASSEUR
Cena wywoławcza.
4 800 zł
506
Zespół naczyń laboratoryjnych
(aptecznych);
Niemcy, Miśnia, Berlin - KPM,
Rosenthal - Marktredwitz; ok. poł. XX w.
Niemcy, Miśnia, Berlin - KPM,
Cena wywoławcza.
1 600 zł
509
Zespól talerzy z miniaturami
ilustrującymi udział markiza Marie Josepha
de La Fayette w wojnie o niepodległość
Stanów Zjednoczonych;
Stanów Zjednoczonych;
Cena wywoławcza.
3 200 zł
513
Putto na skale
Miśnia, koniec XIX w. lub przełom XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
515
Paterka z miniaturą:
Herkules z Omfale i Amorem;
Francja, Paryż?, miniaturzysta A. Jobb (pracownia
- atelier?) 3. ćw. lub koniec XIX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
602
Świecznik
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J.Fraget, po 1915
Cena wywoławcza.
700 zł
604
Koszyk
i Platerowanych J.Fraget, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 700 zł
606
Cukiernica skrzynkowa
Warszawa, Norblin i S-ka, ok. 1860 (po 1851)
Cena wywoławcza.
1 600 zł
608
Imbryk do herbaty
Niemcy, Geislingen, Wu¨rttembergische
Metallwarenfabrik. k. XIX w.
Metallwarenfabrik. k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
610
Taca owalna
i Platerowanych J. Fraget, lata 20.-30 XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
612
Solniczka
Moskwa, Andriej Postnikow (?),
probierz Iwan S. Liebiedkin, 1899
Cena wywoławcza.
1 100 zł