Nr katalogowy: 255

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 255

Róże w wazonie, 1922

olej, płótno, 55 x 86 cm;
sygn. p. d.: 1922 / Terlikowski
(trzonkiem pędzla w masie farby)