Nr katalogowy: 232

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 232

Ułan polski z rosyjskim jeńcem, 1916

olej, płótno, 62 x 72,5 cm;
sygn. l. d.: Wojciech Kossak 1916