Nr katalogowy: 266

Emanuel E.HERNCISZ i Seweryn BIESZCZAD

Nr katalogowy: 266

Górale w izbie, ok. 1885

olej, płótno, 44 x 54 cm;
Na odwrocie na krośnie malarskim fragment nalepki