Nr katalogowy: 223

Juliusz CZECHOWICZ (1894-1974)

Nr katalogowy: 223

Martwa natura z kwiatami i owocami

olej, tektura, 48 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Czechowicz