Nr katalogowy: 224

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 224

Róża w szklanym flakonie, 1967

olej, płyta, 61 x 42 cm
sygn. p. d.: 1967/ Wlastimil Hofman