Nr katalogowy: 231

Juliusz SŁABIAK (1917-1973)

Nr katalogowy: 231

Polowanie na jastrzębie

olej, płótno, 60 x 78,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak / Kraków