Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

101
Twarz serigrafia, papier szary żeberkowy, 29 x 19 cm; sygn. p. d.: Jerzy Nowosielski
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

102
Kompozycja linoryt, papier, 46,8 x 34 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu. na płycie: B. KIERZKOWSKI
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

103
Bez tytułu, 2010 monotypia, papier, 46 x 33 cm (w świetle oprawy); sygn. u dołu ołówkiem
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jan LENICA (1899 - 1977)

104
Kompozycja litografia barwna, papier, 80 x 57 cm;sygn. p. d.: Lenica (ołówkiem); nr odbitki l. d.: 194/500
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Leon TARASEWICZ (ur.1957)

105
Bez tytułu, 2002 serigrafia barwna, papier, 70 x 70 cm; sygn. i dat. p. d.: L. Tarasewicz 2002
Cena wywoławcza. 2 600 zł

Stanisław FIJAŁKOWSKI (ur. 1922)

106
Czerwona szarfa, 1995 serigrafia, papier, 100 x 70 cm; sygn. i dat. p. d.: S. Fijałkowski 95
Cena wywoławcza. 950 zł

Edmund PIOTROWICZ (1915 - 1991)

107
Loty, 1988 technika własna, metalowa, grafika barwna, papier, 59 x 80 cm (arkusz)
Cena wywoławcza. 800 zł

Maria JAS (ur. 1929)

108
Stół i motyl, 1972 sucha igła, litografia barwna, 42 x 32 cm (odcisk płyty); opisana l. d. ołówkiem: Stół i Motyl 11/20 suchoryt;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

109
Nawet nie wiesz, że mogłeś mieć skrzydła serigrafia, papier, 46,5 x 34,5 cm; sygn. i dat. p. d.: S. Fijałkowski / 68;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

110
Petite Vertu, z teki "Carnet Incomplet", litografia dwubarwna, papier, 48,2 x 35,5 cm; sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 66
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)

111
Kobieta z kogutem i wężem, 1977 piórko, tusz, papier, 23,5 x 34,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. l. d.: K.Mikulski 77
Cena wywoławcza. 3 300 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

112
Kompozycja abstrakcyjna długopis, papier, 10,5 x 13,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: JTarasin
Cena wywoławcza. 600 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

113
Szkic do obrazu ołówek papier, 29,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: JModzelewski
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

114
Głowa, 1966 tusz, papier, 30 x 23,5 cm; sygn. i dat. p. d.: JERZY NOWOSIELSKI 66
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

115
Ilustracja do utworu Tadeusza Różewicza tusz, papier milimetrowy 58,5 x 41 cm; sygn. p. d.: Lebenstein 1956? (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929 - 2007)

116
Bez tytułu, 1987 tusz, papier, 42 x 29,5 cm; sygn. i dat. p. d.: 1987 Teresa Pągowska
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Piotr CZAJKOWSKI

117
Kompozycja, 2007 piórko, tusz, papier, 70 x 70 cm; sygn. l. d.: Piotr Czajkowski (ołówkiem)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Koji KAMOJI (ur. 1935)

118
Bez tytułu, 1970 tusz, papier, 25 x 17 cm; sygn. i dat. u dołu ołówkiem: K. Kamoji 1970
Cena wywoławcza. 600 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

119
Cerkiew, 2005 piórko, tusz, papier, 20,5 x 29 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

120
Kompozycja tusz, papier, 46 x 44 cm
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Barbara SZUBIŃSKA (ur. 1934)

301
Kompozycja, 1973 akwarela, papier, 73 x 54,5 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: B SZUBIŃSKA 1973
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

302
Półkobyłek, 2010 tempera, karton, 40 x 30 cm; sygn. l. d.: TK (monogram wiązany);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

303
Sophisticated Lady, 2010 tempera, karton, 40 x 30 cm; sygn. i dat. l. d.: TK (monogram wiązany)/ 2010 R
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

304
First smoke, 2000 akryl, kolaż, płótno, 89,5 x 110 cm; sygn. p. d.: A. KASP.; napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Krzysztof KOKORYN (ur. 1964)

305
Muzykanci, 2000 olej, płótno, 80 x 100 cm; sygn. i dat. l.d.: KOKORYN/2000
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Szymon ZIAREK (ur. 1985)

306
Frotteuryzm pani, 2010 olej, płótno, 70 x 100 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

307
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Robert MOTELSKI (ur. 1977)

308
Trzciny 18 sierpnia 12:13, 2009 akryl, płótno, 73 x 130 cm; sygn. i dat. na odwrocie: ROBERT MOTELSKI 2009
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

309
Morze Żółte gwasz, papier, 49 x 34 cm; sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

310
Salon gwasz, karton, 53,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. g.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

311
Nowy Jork, 2003 olej, płótno, 65 x 46 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Kamil SIPOWICZ, Kora JACKOWSKA

312
Czie drang, 1997 olej, płótno, 73 x 50 cm, 86 x 63 cm (z ramą); sygn. p. d.: K i K 97
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

313
Warszawa, 1999 akwarela, papier 46 x 54,5 cm; sygn i dat. p. d.: E.DWURNIK 1999
Cena wywoławcza. 3 800 zł

314
Spacer renesansowych panów, 2008 tempera, gwasz, płyta, 50 x 70 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Ryszard GRZYB (ur. 1956)

315
Antyczne spotkanie, 1985 tempera, papier, 70,5 x 100,5 cm
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

316
Dziennik nr 86, 1997 olej, ołówek, płótno, 150 x 100 cm; sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)

317
Kompozycja geometryczna, przed 1958 gwasz, tektura, papier, 34,8 x 46,2 cm; sygn. l. d.: Marczyński
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

318
Przestrzeń, 1966 akwarela, papier milimetrowy, 84,3 x 59,5 cm; sygn. l. d.: J. Tchórzewski 66
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

319
Jednoczesne passe-par-tout III, 1995 akryl, deska, 60 x 159 cm; sygnowany i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)

320
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

321
Bez tytułu, 1993 olej, płótno, 190 x 130 cm sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 1993
Cena wywoławcza. 96 000 zł

Stefan GIEROWSKI (ur. 1925)

322
Bez tytułu, 2000 akwarela, papier, 69,5 x 49,5 cm; sygn. i dat. w rogu na odwrocie SGierowski 2000
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Piotr POTWOROWSKI (1898 - 1962)

323
Bez tytułu, 1958 technika mieszana, papier, 53,5 x 37,5 cm; sygn. p. d.: P.Potworowski; dat. na odwrocie: 1958
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Artur NACHT-SAMBORSKI (1898-1974)

324
Kompozycja olej, papier, 34 x 49,5 cm (w świetle oprawy); na odwrocie pieczątka : Nacht Samborski
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Zbigniew WARPECHOWSKI (ur. 1938)

325
Inauguracja 3-ciej Wojny Światowej, 1982 8 plansz, flamaster, karton, każda z plansz: 63,5 x 94,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Piotr BYLINA

326
Bez tytułu, 2008 akryl, płótno, 50 x 50 cm; sygn. i dat. na odwrocie: PB. 2008
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Kajetan SOSNOWSKI (1913 - 1987)

327
Równowartościowe systemy nr 29, z cyklu Interwencje, 1976-87 technika własna: płótno zszywane, 94 x 94 cm
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Tadeusz SZPUNAR (ur. 1929)

328
Kompozycja, z cyklu "Rozważania nad kołem i kwadratem", 1979 sklejka, blacha miedziana, 79 x 79 cm
Cena wywoławcza. 8 700 zł